Ronaldo okořenil klubový start č. 1000 chytrým lobem, od roku 2002 se neodmlčel ani na jednu sezonu

Ronaldo okořenil klubový start č. 1000 chytrým lobem, od roku 2002 se neodmlčel ani na jednu sezonu
OBSAHUJE VIDEO

Neúnavný gólový fantom Cristiano Ronaldo má za sebou jubilejní tisící duel na klubové úrovni. Došlo k tomu v rámci prvního duelu osmifinále Asijské Ligy mistrů na půdě Al Fayhy.

Za celou sezonu nás nikdo takhle nepřehrával, chválil Luis Enrique San Sebastian. Ten neskóroval popáté za sebou

A byl to právě čerstvě devětatřicetiletý portugalský veterán z Al Nassru, jenž rozhodl o výhře svých barev deset minut před koncem pohotovým lobem po přiťuknutí chorvatského špílmachra Marcela Brozoviće.

CR7 navíc při té příležitosti upravil svou gólovou oslavu a radost z přesného zásahu demonstroval tím, že si při výskoku tentokráte položil ruce na hruď.

Pro Ronalda šlo o první trefu v novém kalendářním roce 2024, čímž opět protáhl svou úctyhodnou gólovou sérii. Od roku 2002 se mu totiž v rámci soutěžních bojů podařilo skórovat v každém roce.

Deset proher ve 43 duelech? Pozice kritizovaného Tuchela slábne. Není vhodné se na něco takového ptát hráčů, říká Müller

Jeho rekordní šňůra už tak trvá téměř čtvrtstoletí a znamená to jediné - po Primeira Lize, LaLize, Serii A a Premier League se mu mimořádně daří také v Saudi Pro League. V ročníku 2023/2024 se mu podařilo přetavit šestadvacet dosavadních vystoupení v pětadvacet tref a 11 gólových asistencí.

Celkově už od svého příchodu do aktuálně druhého týmu saúdské ligy nasázel 45 soutěžních gólů. Na to, že přišel na Blízký východ teprve před třinácti měsíci, jde o více než slušnou bilanci. O její další vylepšení se bude moci pokusit již v sobotu v domácím ligovém utkání proti Al Fatehu.