Kolář mizí ze slávistické soupisky pro Evropskou ligu, na jeho místě už figuruje Staněk

Kolář mizí ze slávistické soupisky pro Evropskou ligu, na jeho místě už figuruje Staněk
OBSAHUJE VIDEO

První ostrý start zvládl na jedničku. Jindřich Staněk (27) si v bezbrankovém derby na Letné připsal premiéru v dresu Slavie a brzy ho čeká další velký zápas. Už ve čtvrtek totiž bude reprezentační brankář k dispozici Jindřichu Trpišovskému pro utkání s AC Milán, s čímž se tak úplně nepočítalo.

Staněk po příchodu do Edenu laboroval s poraněným lýtkem a vedení vršovického klubu tak zapsalo na soupisku pro Evropskou ligu jiné tři novice – Davida Zimu, Ondřeje Zmrzlého a Hadjiho Malicka Dioufa.

V týdnu před 310. derby pražských "S" však reprezentační brankář zranění plně doléčil. Na Letné si v neděli odbyl soutěžní debut v novém dresu a čistým kontem pomohl svému týmu k zisku bodu.
 

Před blížícím se čtvrtečním startem osmifinále Evropské ligy, do nějž Slavia vstoupí zápasem s AC Milán na slavném San Siru, se před realizačním týmem Jindřicha Trpišovského příhodně otevřela velmi zajímavá příležitost. Zraněného Ondřeje Koláře, jehož trápí zlomenila člunkové kosti, totiž na soupisce pro EL nahradil právě Staněk.