Opava poděkovala městu za pomoc v těžkých dobách a oficiálně představila svého nového vlastníka

Opava poděkovala městu za pomoc v těžkých dobách a oficiálně představila svého nového vlastníka

Už je to oficiální. Opava, momentálně jedenáctý celek FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY, v jehož strukturách pracují také exslávisté Martin Vaniak či Martin Latka, má nového vlastníka, kterým se stal Andrej Krajíček.

Penaltové zkraty? Jestli tohle sudí neviděl, měl by ho někdo zastavit. Na divizi nemá, zlobí se trenér Spojů

Jednatel společnosti A.I.K. spol. s.r.o. si v úvodu pracovního týdne převzal z rukou primátora Statutárního města Opava všech 266 klubových akcií a stal se tak majitelem slezské značky.

"Městu Opava děkujeme za dlouhodobou spolupráci a pomoc zejména v těžkých dobách," píše se na oficiálních stránkách žluto-modrého klubu.

Krajíček Opavu z pozice hlavního partnera podporoval již od léta 2022. Tehdy pro FC sehnal deset milionů korun. Aktuálně už je i členem klubového představenstva.

Horváth udělal z Jiskry nejofenzivnější tým napříč celou třetí ligou. Na jaře jsou Domažlice stoprocentní

Tým trenéra Miloslava Brožka absolvoval na jaře čtyři soutěžní zápasy s bilancí dvou výher, jedné remízy a jedné prohry, ke které došlo před pár dny na půdě Líšně (0:3).

V úvodu dubna čeká celek okolo Davida Vaněčka významná událost v podobě domácího semifinále MOL Cupu proti Spartě. O tom, že bude vyprodáno, netřeba pochybovat...

"Nejtěžší možný soupeř, ale jsem rád i kvůli hráčům, realizačnímu týmu a všem v klubu. Skvělé to bude také pro fanoušky, kteří si to zaslouží za tu podporu, kterou nám dávají. Hlavně jsem si přál nehrát na Letné, a to se mi splnilo. Budeme se to teď Spartě snažit maximálně znepříjemnit. Osobně se těším moc, protože zápasy se Spartou byly pro mě v rámci ligy ty největší v kariéře. Myslím si, že pro spoustu hráčů to bude asi největší zápas," citoval web molcup.cz slova místopředsedy představenstva Martina Latky.

© FC Slezský Opava