Barcelona není jediným zájemcem o služby Greenwooda. Své možnosti zkusí v létě i Stará dáma

Barcelona není jediným zájemcem o služby Greenwooda. Své možnosti zkusí v létě i Stará dáma

Zajímavé rozhodování se rýsuje pro anglického reprezentanta Masona Greenwooda. Dvaadvacetiletý kmenový hráč Manchesteru United v této sezóně absolvuje úspěšné hostování ve španělském Getafe, díky kterému se mluví nejen o návratu na Old Trafford, ale i možnost vyslyšet volání z Barcelony či Juventusu Turín.

Talentovaný útočník odcházel v létě minulého roku pro Getafe, neboť v Manchesteru United neměl jisté herní vytížení. Dokonce se spekulovalo o trvalém přesunu, ale vedení nakonec volilo variantu zapůjčení do Getafe, po kterém si chtějí jeho výkony vyhodnotit a rozhodnout se o jeho budoucnosti.

Greenwood do kádru Getafe zapadl okamžitě a v LaLize byl využit již ve čtyřiadvaceti zápasech. Pochlubit se může i zajímavý čísly v produktivitě, na svém kontě má již 6 gólů a 5 asistencí. Již nyní se dá hovořit o tom, že anglický mladík ve Španělsku ožil, díky čemuž se na Ostrovech skloňuje i možný návrat na Old Trafford.

MINULÝ MĚSÍC MU BYLO UŽ SEDMATŘICET, PŘESTO POŘÁD PÁLÍ JAKO U VERDUNU. CAVANIMU TO V BUENOS AIRES SVĚDČÍ

Podle listu Daily Mail sleduje Manchester United bedlivě jeho výkony, aby jej mohl případně v létě stáhnout zpět do svého kádru. Objevují se však i možnosti, že by se vydal hledat štěstí jinam. Podle španělského listu Marca by jej ráda angažovala Barcelona, server Fichajes nyní skloňuje také zájem Juventusu.

Díky parádní sezóně však cenovka Greenwooda stoupá a Rudí ďáblové budou ochotni jej ze svého područí uvolnit jen v případě zajímavé sumy. Odchovanec klubu se v rozhovoru pro klubové stránky Getafe vyjádřil, že v tuto chvíli svou budoucnost ještě neřeší.

Foto: Getafe CF