Ronaldo odpověděl na kritiku po svém. Dva hattricky za sebou? Ani v devětatřiceti žádný problém

Hvězdný portugalský fotbalista Cristiano Ronaldo vstřelil v saúdské lize druhý hattrick za sebou. V úterý pomohl Al Nassru třemi góly k výhře 8:0 nad Abhou a navázal na tříbrankové vystoupení ze sobotního duelu s Al Taiem (5:1).

Ronaldo dal všechny tři branky v prvním poločase. V 11. minutě se prosadil střelou po zemi z přímého kopu a ve 21. minutě rovněž ze standardní situace zvýšil na 2:0. Ve 42. minutě upravil na 4:0 a do druhého poločasu už nenastoupil.

Pětinásobný držitel Zlatého míče si vylepšil bilanci na 29 branek a s náskokem sedmi gólů vede pořadí střelců. Ronaldův největší konkurent Aleksandar Mitrovič z vedoucího celku ligy Al Hilálu si poranil koleno a do konce sezony si už nejspíš nezahraje.

Někdejší útočník Realu Madrid, Juventusu či Manchesteru United se ani ve druhé sezoně titulu v Saúdské Arábii nejspíš nedočká. Al Nassr je osm kol před koncem druhý se ztrátou 12 bodů na vedoucí al-Hilál, který míří za rekordním 19. titulem.

ODPOVĚĎ NA KRITIKU? HVĚZDNÝ RONALDO ZÁŘIL, DAL DRUHÝ HATTRICK V SAÚDSKÉ ARÁBII A VLÁDNE STŘELCŮM. TITUL JE DALEKO