Manchester United bude chtít být úspěšnější než Neapol. Pozorně sleduje kapitána Wolverhamptonu

Manchester United bude chtít být úspěšnější než Neapol. Pozorně sleduje kapitána Wolverhamptonu

Dvacetinásobní mistři Premier League z divadla snů na Old Trafford pozorně sledují herní progres kapitána Wolverhamptonu Wanderers Maxe Kilmana, který má mimochodem na kontě i pětadvacet startů za futsalový Albion.

Jak uvádí list The Times, United pátrají na hráčském trhu po novém středním obránci a v této sezoně 2023/2024 už nezpochybnitelnou oporu Wolves nejednou sledovali.

"Rudí ďáblové" zatím "Vlky" nekontaktovali, ale na Molineux Stadium pochopitelně ví, že je o jejich vytíženého borce zájem a pakliže mu udělí zelenou, potenciální zájemce je bude muset finančně přesvědčit.

Guardiola po hattricku chválí Fodena. Má neuvěřitelný čich na góly. Na hřišti si dělá téměř, co chce

Šestadvacetiletý fotbalista s ukrajinskými kořeny má totiž na stávající adrese platný kontrakt až do roku 2028, což dává Wolverhamptonu potřebnou vyjednávací sílu.

V loňském roce nedaleko Birminghamu nepochodila Neapol, která nabízela za šestadvacetiletého dlouhána 30 milionů liber (právě to je suma, která u něj v současnosti svítí na transfermarkt.com).

Bývalý mládežník Fulhamu, Maidenheadu či Gillinghamu v Premier League nikdy nenastupoval za nikoho jiného než právě za Wolverhampton. Pro manažera Garyho O'Neila je klíčovým mužem sestavy.

Porto má ve svých řadách ofenzivní klenot, po kterém lační Arsenal s Newcastlem