Hlavně ať už je pryč. Manchester United naznačil, že cenovka za Antonyho nebude příliš vysoká

Hlavně ať už je pryč. Manchester United naznačil, že cenovka za Antonyho nebude příliš vysoká

Přicházel s velkou slávou, ale svůj potenciál na Old Trafford nikdy nenaplnil. Nyní se všichni už nemohou dočkat, až bude pryč. Stane se tak nejspíše v létě a Rudí ďáblové už se nechali slyšet, že to případné zájemce nebude stát ani žádný velký balík. Konec Antonyho v Manchesteru United se tak kvapem chýlí ke konci.

Jeho příchod z Ajaxu v létě 2022 za 95 milionů eur leží z velké části na bedrech trenéra Erika ten Haga. Ten měl možnost jej v nizozemském klubu vést a věřil, že by mu mohl být platný také na Ostrovech. Antony se však nedokázal aklimatizovat na Premier League a fanoušci či televizní experti jej označují za jeden z nejhorších nákupů Manchesteru United v historii.

Již během ledna se začaly objevovat zprávy, že by čtyřiadvacetileté pravé křídlo mohlo v létě klub opustit navzdory tomu, že v roce 2022 podepsalo kontrakt na pět let. Rudí ďáblové si jsou moc dobře vědomi, že tato investice bude vysoce ztrátová.

RUDÍ ĎÁBLOVÉ ŘEŠÍ BUDOUCNOST LINDELÖFA A MARTÍNEZE. NAVZDORY ČASTÝM ABSENCÍM S NIMI NADÁLE POČÍTAJÍ

Podle renomovaného italského novináře Rudyho Galettiho, který se odkazuje na zdroje blízké vedení klubu se má jednat o „přijatelnou cenu“, která nebyla zatím konkretizována. Manchester United si navíc uleví i na jeho mzdě, která ročně představovala 6 milionů liber.

V právě probíhající sezóně naskočil Antony do 33 zápasů napříč všemi soutěžemi a připsal si pouze 2 góly a stejný počet asistencí. Na pravém křídle dostává přednost Alejandro Garnacho, což zvyšuje pravděpodobnost, že brazilský legionář bude muset hledat herní vytížení na jiné adrese.

Foto: Manchester United FC