Chystá se istanbulská bitva o služby Casemira. Brazilského záložníka ale turecká liga příliš neláká

Chystá se istanbulská bitva o služby Casemira. Brazilského záložníka ale turecká liga příliš neláká

Dvaatřicetiletý defenzivní štít Casemiro by v létě mohl okusit angažmá v turecké nejvyšší soutěži. Brazilský reprezentační záložník, který v minulosti hájil barvy Realu Madrid, je na Ostrovech označován za nepotřebného hráče, proto se očekává, že po této sezoně opustí Manchester United.

Rudí ďáblové zvažovali jeho prodej již v lednu, protože Casemiro nenaplnil očekávání. Jeho budoucnost na Old Trafford je podle serveru Fichajes nejistá a také britský tisk se spíše naklání k variantě, že v létě anglického giganta opustí.

O svou budoucnost se odchovanec São Paula rozhodně bát nemusí. Rýsuje se varianta, že by si mohl zahrát v Turecku, ačkoliv samotný hráč se zatím k této variantě má stavět poněkud negativně. Zájem o něj mají tamní těžké váhy z Istanbulu.

GUARDIOLA I EMERY BY V PREMIER LEAGUE RÁDI PRACOVALI S NADSTANDARDNÍM BEKEM ZE ŠPIČKY LIGUE 1

Casemiro by tak mohl restartovat svou kariéru v barvách Fenerbahce či Galatasaraye. Pokud by se rozhodl jednu z nabídek přijmout, bude jisté, že při derby těchto dvou klubů mu druhá strana asi ve stoje tleskat nebude.

Manchester United by rád hráče prodal za zajímavou sumu, která by alespoň částečně pokryla náklady, za které z Realu Madrid v roce 2022 přišel. Rudí ďáblové jej kupovali za 60 milionů liber plus bonusy. Casemiro má na Old Trafford platný kontakt ještě na dva roky, ale s největší pravděpodobností v létě dojde k jeho rozvázání.

Foto: Manchester United FC