Musíme doufat, že Sparta ještě zkolabuje a titul nám daruje, věděl dobře slávista Zmrzlý

Musíme doufat, že Sparta ještě zkolabuje a titul nám daruje, věděl dobře slávista Zmrzlý
OBSAHUJE VIDEO

Plnil si skvěle defenzivní povinnosti, k tomu vstřelil gól. Slavia i díky brance Ondřeje Zmrzlého poprvé v sezoně vyhrála nad Viktorií Plzeň (3:0) a díky tomu oddálila sparťanské oslavy mistrovského titulu. "Všechno si to sedlo úžasně. Vyhráli jsme, máme tři body a ještě není rozhodnuto o titulu. Budeme bojovat do posledního kola," sliboval Zmrzlý do kamer 02 TV po závěrečném hvizdu.

Jestli se někdo ze sparťanů těšil, že Letenští oslaví mistrovský titul už ve středu večer, musel ho ze snu probrat skvělý úvod Slavie. Ta rychle vedla 2:0, když se mezi střelce zapsal jednou právě Zmrzlá. "Nejraději hraji na pozici wingbeka, je to nejblíže bráně soupeře a mě to táhne dopředu. Celý život jsem hrál v záloze. Je to ve mně, chci dávat góly," vysvětloval bývalý hráč Sigmy Olomouc.

Přání se mu v duelu s Plzní splnilo velmi brzy. "I tady mě to táhlo dopředu. Po gólu jsem byl ještě více namlsaný," svěřil se Zmrzlý. "Gól to všechno ještě umocnil. Vyhráli jsme, sedlo si to úžasně. Máme tři body a ještě není o titulu rozhodnuto. Budeme bojovat do posledního kola," sliboval nadšeně. "Nezbývá nám nic jiného než doufat, že Sparta ještě zkolabuje. Teď hraje v Mladé Boleslavi, kde na podzim prohrála. Nezbývá nám než doufat, že dvakrát zakopnou a že nám titul, když dvakrát vyhrajeme, víceméně darují," uvedl Zmrzlý.

Plzeň chtěla zahrávat v Edenu dvakrát penaltu. Situaci řešil VAR šest minut, Ogbu soupeře nekopl, rozhodl sudí Rouček

Poctivě si ale plnil úkoly i směrem do defenzivy. "Hlavičkový souboj s Chorasem je těžký vyhrát, ne vždycky se to povede. Na tohle jsme se připravovali. Museli jsme mít propadlé balony, aby nám tam nechodil Šulcík. Byla to taktika," prozradil něco z taktických pokynů. "Sedlo to celé úžasně, cítil jsem se skvěle. Pefektní den," dodal.