Krutá zpráva pro nejlepšího kanonýra slávistické rezervy. Ogungbayi bude bez fotbalu minimálně do února 2025

Krutá zpráva pro nejlepšího kanonýra slávistické rezervy. Ogungbayi bude bez fotbalu minimálně do února 2025

Diagnóza z magnetické rezonance v Ústřední vojenské nemocnici se bohužel potvrdila a nastartovaná kariéra nigerijského křídelníka Boluwatifeho Ogungbayie, jenž v tomto doznívajícím ročníku nastoupil za áčko Slavie do šesti soutěžních utkání, se přibrzdí.

Čerstvě dvacetiletý talent, jenž přišel do české metropole z celku Ilaji FC, si totiž v rámci střetu slávistického béčka s Akademií Táborska (2:0) přetrhl postranní a zkřížený vaz v koleni a má před sebou minimálně devítiměsíční vynucenou pauzu.

Současný lídr třetiligové skupiny A, který tabulce ČFL vévodí s tříbodovým náskokem na Jiskru Domažlice, tak ve finiši soutěže přišel o svého nejlepšího střelce, který nasázel v rámci dvaadvaceti vystoupení 13 branek a k tomu přidal i pět gólových asistencí.

Slavia je pro mě srdcová záležitost, hlásí Sirotník. Doufá, že časem opět přijde nějaká šance v A-týmu

"Boluwatifeho čeká operační zákrok, během kterého se odstraní poškozený vaz a nahradí se štěpem ze šlachy zadního stehenního svalu," informoval klub na svých oficiálních stránkách.

Už nyní tak má jistotu, že se ho podzim vůbec týkat nebude. Návrat do tréninkového procesu se dá očekávat nejdříve v únoru 2025. "Bolu, přejeme ti brzké uzdravení," vzkázal rychlonohému mladíkovi se smlouvou až do 30. června 2028 úřadující vicemistr FORTUNA:LIGY.