Kabongo už pod Skuhravým dohrál, na startu přípravy se má mládežnický reprezentant znovu hlásit v Belgii

Kabongo už pod Skuhravým dohrál, na startu přípravy se má mládežnický reprezentant znovu hlásit v Belgii

Český reprezentant do jednadvaceti let Christophe Kabongo byl v poslední době zapůjčen ve slovenském celku ŽP Šport Podbrezová, se kterým v Niké lize finišoval na konci první šestky.

Sedm zajímavých hráčů, kteří by mohli brzy v Doosan aréně pózovat s modročerveným dresem Viktorie

Pod koučem Romanem Skuhravým už však dvacetiletý střední útočník pokračovat nebude a prvoligovou scénu u našich východních sousedů tak opustí s bilancí dvaačtyřiceti soutěžních startů a 14 branek (protože se ho však týkal základ pouze ve třiadvaceti případech, jde o solidní bilanci).

Jak informoval na síti sám klub, někdejší sparťanský mládežník se vrací do svého kmenového klubu, jímž je belgický Lommel SK.

Slovácko odměnilo první smlouvou góly překypující naději z dorostu. Je otázka času, kdy si připíše starty v lize, tvrdí Šumulikoski

Ten strávil tuto sezonu v Challenger Pro League a po vyřazení Zulte Waregemu i Deinze nyní bojuje v play-off o nejvyšší soutěž proti Kortrijku, s tím, že v prvním duelu podlehl mužstvu z First Divison A 0:1 a odveta je na programu v neděli.

Lommel, jenž zažil v roce 2003 restart, je doma na stadionu Soeverein pro necelých 13 tisíc diváků a jeho nejlepším střelcem v sezoně byl devatenáctiletý Maďar Zalán Vancsa, jenž skóroval třináctkrát.

Frustrace z dlouhodobého zahřívání lavičky? Simič urazil sudího a druholigovému Eibaru už nepomůže

Kabongo by se měl vrátit do Vlámska v o něco lepší pozici, než tomu bylo v době jeho odchodu. Dosud nasbíral ve druhé belgické nejvyšší soutěži 14 startů, které přetavil v jeden přesný zásah.

P.S.: Do Podbrezové by naopak mohl na startu léta dorazit dvaatřicetiletý Róbert Pillár, jehož posledním klubem byl právě maďarský celek Mezőkövesd Zsóry FC.