Až podezřelé ticho? Tvrdík vyslal signál, že Slavia před novou sezonou oslabovat rozhodně neplánuje

Až podezřelé ticho? Tvrdík vyslal signál, že Slavia před novou sezonou oslabovat rozhodně neplánuje

Zatímco se v médiích hojně skloňují možné odchody z pražské Sparty, kolem městského rivala z Edenu panuje relativní ticho. Jedná se jen o klid před bouří, anebo sešívaní neplánují na přestupovém trhu hýřit aktivitou? Předseda představenstva Jaroslav Tvrdík vyslal signál, že toto léto bude oproti těm minulým jiné.

Druhý tým uplynulého ročníku české nejvyšší soutěže má ty nejvyšší ambice v domácím prostředí i v pohárové Evropě. V tuzemských bitvách by rád z trůnu sesadil Spartu, uspět hodlá v lize i v dalším ročníku MOL Cupu. Navíc si zahraje předkola Ligy mistrů a místenku v pohárové Evropě má jistou, ačkoliv zatím neví, v které soutěži.

Česká liga je v mnohých očích na vzestupu a dobré výkony v Evropské lize by mohly znamenat zvýšený zájem o akvizice vršovického klubu. Fanoušci si na sociálních sítích stěžovali na ticho, které aktuálně panuje, ale šéf Slavie reagoval slovy, že je to vlastně dobře.

NEJVYŠŠÍ GARNITURA SLAVIE VE ZLATÝCH MORAVCÍCH? SPOLUPRÁCE POKRAČUJE, ŘÍKÁ TAMNÍ NOVINÁŘ. SEŠÍVANÍ VYŠLOU HRÁČE NA HOSTOVÁNÍ

„Jaké ticho? Nepočítáme s tím, že by odešel kdokoliv z osmi českých reprezentantů. V týmů zůstává Oscar, Ogbu, Schranz…, všichni hráči základní sestavy. Brankář je top, již tak silnou obranu posiluje Chaloupek, do útoku k Chytilovi přichází Fila. Ve středu dostane šanci Prebsl,“ nechal se slyšet Tvrdík v diskuzi na sociálních sítích.

Vyslal tím jasný signál, že prioritou klubu je tým neoslabovat, naopak bychom se mohli dočkat některých příchodů, které by zvýšily v kádru konkurenci. „Posily dříve nahrazovaly zásadní ochody. Ticho je spíš v tomto kontextu dobrá zpráva, ne? Toto léto bude prostě jiné. Zaplaťpánbůh za to. Soupiska není neomezená. A tím neříkám, že tým někdo vhodně nedoplní,“ dodal šéf sešívaných.

Foto: SK Slavia Praha