Gratulace Mbappému? Reakce Ramose i Beckhama se líbily, ale instagramový rekord pokořil až Ronaldo

Gratulace Mbappému? Reakce Ramose i Beckhama se líbily, ale instagramový rekord pokořil až Ronaldo

Možná to víte, možná ne, ale nejsledovanějším osobností na Instagramu je nejlepší střelec Saudi pro League z Al Nassru Cristiano Ronaldo, jehož profesní i životní kroky sleduje na jedné z nejoblíbenějších sociálních sítí více než 631 milionů lidí.

Devětatřicetiletý reprezentant Portugalska, který by měl co nevidět ohrožovat i český národní tým, však překonal tento týden na oné platformě i další rekord.

Jak připomněl americký portál Bleacher Report, CR7 bezpečně trumfl i dosud nejvíce lajkovaný komentář, jenž patřil mladému Thajci žijícímu ve Spojených státech Reedu Harringtonovi (3,7 milionu).

OD NENÁVIDĚNÉHO VINICIA PO NEEFEKTIVNÍ NÁKUPY. REAL URAZIL DALEKOU CESTU, ABY SE STAL NEJLEPŠÍM V EVROPĚ

Mohl za to jeho příspěvek určený Kylianu Mbappému po definitivnímu přestupu do Realu Madrid. Francouzský forvard v něm nabídl sérii fotek z dětství, na nichž pózuje v trikotu Bílého baletu. Na jednom snímku je navíc i společně s Cristianem.

Ronaldova věta "Jsem nadšený, že rozzáříš San Bernabéu" si vysloužilo na IG více než 4,6 lajků.

Jen pro srovnání, když se připojili ke gratulacím také Španěl Sergio Ramos nebo Angličan David Beckham, už to bylo "jen" za 723 tisíc, respektive 429 tisíc lajků.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Kylian Mbappé (@k.mbappe)