Útok na druhou ligu nevyšel, trenér Domažlic Horváth i tak chválil. Dali jsme hodně gólů a vylepšili defenzivu, těšilo ho

Útok na druhou ligu nevyšel, trenér Domažlic Horváth i tak chválil. Dali jsme hodně gólů a vylepšili defenzivu, těšilo ho

Sezonu zakončily vítězně, ale do postupového cíle Domažlice nedorazí. V neděli před obědem vyhráli svěřenci kouče Pavla Horvátha na půdě pražské Admiry 2:0, ale bývalý vynikající záložník a nyní kouč věděl, že měla Jiskra skončit o stupínek výš. O vstupenku do baráže jeho svěřence připravila Slavia B. „Samozřejmě jsme chtěli soutěž vyhrát, Slavia B prostě byla o pár bodů lepší,“ přiznal sportovně.

Jeho tým se prezentoval pohlednou hrou, kterou dokázal proměnit v dobré výsledky. S tím mohl být Horváth spokojený. "Předváděli jsme určitou kvalitu, měli jsme spoustu dobrých zápasů, dali jsme hodně gólů. A ještě se nám malinko povedla vylepšit defenziva, taže kromě prvního místa můžu být spokojený," uvedl ve videorozhovoru pro klubový web. "Na hřišti se objevovaly věci, které jsem tam vidět chtěl. Samozřejmě, že je vždycky prostor pro zlepšení. Dopadlo to tak, jak mělo."

Radost měl i z výborných individuálních výkonů svých svěřenců. "Kluci ukázali sílu mužstva a já věřím, že máme na čem stavět," dodal Horváth.

Po posledním utkání začala domažlickým hráčům dovolená. "Kluci mají zasloužené volno, s tréninkem začínáme až 8. července," konstatoval s tím, že byl rád, že se jeho svěřenci rozloučili se sezonou vítězně. "Na Admiře jsme byli od začátku lepší, předvedli jsme dost dobrých akcí, dali jsme dva góly. Za mě to byla zasloužená výhra, kterou jsme završli povedenou sezonu."