Liverpool může přijít hned o dva brankáře. O Kellehera je zájem u rivala, Adriána lákají domů

Liverpool může přijít hned o dva brankáře. O Kellehera je zájem u rivala, Adriána lákají domů

Alisson Becker zůstává neotřesitelnou jedničkou Liverpoolu, ale o další dva brankáře prvního týmu by nový trenér Reds Arne Slot mohl přijít. V posledních dnech se totiž intenzivně spekuluje o budoucnosti Caoimhina Kellehera i Adriána.

Během zranění Alissona Beckera se Caoimhin Kelleher ukázal jako vynikající brankář. Po několika skvělých zápasech si ale irský brankář uvědomil, že by rád chytal častěji. Po sezoně tak vyslovil přání opustit Liverpool a stát se jedničkou v některém jiném celku. Podle Football Insideru by tak skutečně mohlo stát, navíc v rámci Premier League.

Ačkoliv má o Kellehera zájem Celtic, rodák z Corku by rád setrval v Premier League. V tomto případě se mohutně spekuluje o zájmu Chelsea, který by ale musel pořádně přitlačit, tedy co se týče finanční kompenzace.

Miliony pro hvězdu Manchesteru City! Foden bude nejlépe placeným anglickým hráčem v historii

Podle španělských médií má být poté na odchodu také gólman číslo tři, Adrián. Ten dle listu Mundo Deportivo odmítl nabídku nového kontraktu a rád by se vrátil domů.

Adrián by byl údajně potěšen návratem do Realu Betis, který hledá náhradu za bývalého brankáře Manchesteru City Claudia Brava. Právě v Betisu začal se svou profesionální kariérou, než se v roce 2013 vydal do Londýna ke Kladivářům.

"I když je mi sedmatřicet, stále se cítím být stoprocentně připraven. A po jedenácti letech v Premier League bych se chtěl vrátit do La Ligy," řekl španělský brankář už před časem.