McElhenney nadále touží po Baleovi. Velšan poslal do Wrexhamu jednoznačný vzkaz

McElhenney nadále touží po Baleovi. Velšan poslal do Wrexhamu jednoznačný vzkaz

Loni v lednu se Gareth Bale rozloučil s parádní kariérou. Už potřetí se jej ale z důchodu snaží vytáhnout známý herec Rob McElhenney, jenž je spolumajitelem Wrexhamu. Ten letos postoupil do League One a rád by využil služby čtyřiatřicetiletého rodáka z Cardiffu. Ten se nyní k celé situaci vyjádřil.

Už loni po postupu do League Two nahrál Gareth Bale video, ve kterém Wrexhamu blahopřál. A již tehdy se spekulovalo o tom, že se velšský ofenzivní hráč mohl z důchodu vrátit a dám si jednu sezonu právě za tým, který vlastní známí herci Rob McElhenney a Ryan Reynolds.

A podobně tomu je i letos, kdy se Wrexham probojoval už do League One. "Technicky je Gareth Bale stále dostupný. Nabídku jsem mu dal už loni a chci mu říci, že je stále na stole. Necháme ho hrát golf, kdykoliv bude chtít," řekl McElhenney v nedávném rozhovoru pro The Athletic.


Zdroj: Wrexham AFC

Nyní se k celé situaci konečně vyjádřil i bývalý vynikající útočník. "Ne, nemyslím si, že to vyjde. Jsem si jistý, že si popovídáme a zavtipkujeme, ale jsem docela rád tam, kde jsem," řekl pro Manchester Evening News.

"Trávním spoustu času se svými dětmi a se svou manželkou. Nahrazuji jim a sobě čas, který jsem fotbalem ztratil. Jen si užívám rodinný život a hraji golf. A vlastně si užívám chvíle, co už nejsem fotbalistou," prohlásil rezolutně Bale.

Pokud tak Wrexham bude chtít získat nějakou hvězdu, bude se muset ohlédnout jinde. "Cítil jsem, že končím kariéru ve správný čas," uzavřel velšský křídelník.

KATASTROFA V NIZOZEMSKÉ ZÁLOZE. Z TÝMU VYPADLI ZRANĚNÍ DE JONG A KOOPMEINERS. KOEMAN POVOLAL MAATSENA