Rýsuje se Hložkův odchod z Leverkusenu? Zájem má Neapol. Pod Vesuvem by mohl nahradit ofenzivní hvězdu

Rýsuje se Hložkův odchod z Leverkusenu? Zájem má Neapol. Pod Vesuvem by mohl nahradit ofenzivní hvězdu

Adam Hložek s Leverkusenem v uplynulé sezoně oslavil německý double, pevné místo v sestavě Xabiho Alonsa si ale nevybojoval a proto se mluví o jeho odchodu. Jeho kroky by mohly směřovat do Itálie, kde se o něj dlouhodobě zajímá Neapol.  

Hložkův odchod ze Sparty do Leverkusenu doprovázela velká očekávání. Český reprezentant je však na západě Německa zatím nedokázal naplnit. Za dvě sezony si neřekl o místo v základní sestavě a starty zatím sbíral spíše po minutách. 

ZHATÍ HANCKŮV PŘESTUP VYSOKÁ CENA? VÍM, ŽE SI MĚ NEMŮŽE DOVOLIT KAŽDÝ KLUB, PŘIZNÁVÁ BÝVALÝ SPARŤAN

V uplynulé sezoně naskočil do 23 ligových duelů, ve kterých dal dvě branky a tři trefy připravil. V Evropské lize dvěma góly a jednou asistencí pomohl Bayeru do finále. Nejvíce se mu ale dařilo v Německém poháru. Ve čtyřech zápasech dal tři branky a hlavně v úvodních kolech byl výraznou postavou pozdějších vítězů druhé nejcennější německé trofeje.

Nejúspěšnější sezona v klubové historii může být Hložkovou poslední v barvách Bayeru. Zájem o talentovaného ofenzivního univerzála projevila podle italských médií Neapol. 

Celkek z jihu Itálie se o Hložka zajímal už ve Spartě, talentovaný fotbalista ale před dvěma roky upřednostnil Leverkusen. Nyní Neapol vycítila šanci k tomu, aby svůj dlouhodobý přestupový cíl získala. Český ofenzivní univerzál by pod Vesuv mohl přijít jako náhrada za jednoho z dvojice Chviča Kvaracchelija, Victor Osimhen. Obě ofenzivní hvězdy Neapole jsou totiž dlouhodobě spojovány s odchodem. 

SPARTA STANOVILA CENU ZA VINDAHLA. 240 MILIONŮ, NEBO NIC, VZKÁZALA CELTIKU. TEN SE MOŽNÁ OBRÁTÍ NA ČECHA BEZ SMLOUVY