Oslabený Real si z Mallorky odvezl remízu

Real Madrid dostal v oslabení o vyloučeného obránce Sergia Ramose vyrovnávací gól a v sobotním utkání 31. kola španělské fotbalové ligy remizoval na Mallorce 1:1. Náskok obhájců titulu v čele tabulky tak před nedělními zápasy činí sedm bodů.

Krátce před poločasem poslal madridský celek do vedení Wesley Sneijder, který zakončil akci svého nizozemského krajana Arjena Robbena. V 65. minutě však Ramos dostal za faul na Fernanda Navarra druhou žlutou kartu a potřetí v sezoně byl vyloučen. Krátce poté vyrovnal střídající Borja Valero.

Real vyhrál pouze jeden z posledních pěti venkovních zápasů. Nad Mallorkou, která je v tabulce devátá, nezvítězil ani v třetím letošním vzájemném duelu: v lednovém osmifinále Španělského poháru jí dvakrát podlehl.