Manchester ve šlágru otočil výsledek a nad Arsenalem zvítězil

[b]Aktualizováno.[/b] Ve šlágru 4. kola vyhráli doma fotbalisté Manchesteru United nad Arsenalem 2:1. Nadále pokračuje vítězná série Chelsea. V sobotním utkání si svěřenci kouče Carla Ancelottiho poradili s nováčkem soutěže Burnley snadno 3:0. Brankář Petr Čech si tak podruhé v sezoně připsal čisté konto.

Za Arsenal ještě nenastoupil český záložník Tomáš Rosický, o němž trenér Arséne Wenger v týdnu prohlásil, že už se vyléčil ze svalového zranění a mohl by být pro ligový zápas k dispozici. Rozhodující branku duelu dal v 64. minutě do vlastní sítě Diaby.

Hráči Chelsea znovu potvrdili, že jsou ve skvělé formě. Ve čtvrtém ligovém utkání získali opět všechny tři body, když přejeli nováčka anglické nejvyšší soutěže Burnley 3:0.

Domácí tým byl od samotného začátku utkání lepším týmem, přesto hosté dokázali silnému soupeři téměř celý poločas vzdorovat. Když však na konci první půle skóroval gólem do šatny Anelka, Burnley odpadlo. Celá druhá půle, v níž se trefili ještě Ballack a Ashley Cole, už patřila jen Ancelottiho výběru.

Druhý Tottenham doma udolal Birmingham 2:1 a bodově drží krok s "Blues". Teprve druhé vítězství v nové sezoně si připsal Liverpool, když triumfoval na půdě Boltonu 3:2.