Sigma si připsala další body

Sigma si připsala další body

Třetiligová juniorka SK Sigma Olomouc zvládla zápas 12. kola MSFL, kdy proti ní nastoupila juniorka Brna. Mezi oběma mužstvy byl rozdíl pouhý jeden bod v tabulce. Oba tak potřebovali bodovat.

domácí začali velmi aktivně a již v 10. minutě se mohli dostat do vedení. Gól jim však nebyl uznán pro ofsajd. Tento moment na domácích nezanechal žádné známky a byl varováním pro hosty. Ve 21. minutě centroval z přímého kopu M. Pospíšil a Šindelář otevřel hlavou skóre. O deset minut později se domácí radovali podruhé, když tečovaná střela M. Pospíšila z přímého kopu zapadla za záda hostujícího brankáře.

I do druhého poločasu nastoupili domácí s chutí. Po několika slibných šancích se dostal opět ze standardky ke slovu M.Pospíšil. Jeho centr zleva proletěl až na zadní tyčku, kde nikým nehlídaný Kalas mířil přesně. Deset minut před koncem zápasu vnikl do šestnáctky střídající Vavřík, přihrál pod sebe a Vašíčkův gól už tentokrát platil. Hosté potom korigovali sedm minut před koncem.

„Jsem rád, že jsme v konfrontaci juniorek poměrně jasně zvítězili. Hlavně si cením toho, že jsme čtyřikrát skórovali a utkání zvládli. Zase jsme se bodově o kousek posunuli,“ řekl na webu Olomouce trenér domácí juniorky Augustin Chromý.

SK Sigma Olomouc B – Zbrojovka Brno B 4:1