Rosický s lehkým otřesem mozku, bude ale v pořádku

Český fotbalista Tomáš Rosický byl u středeční výhry Arsenalu v opakovaném utkání Anglického poháru nad celkem Leyton Orient 5:0, ve druhém poločase však musel po kolizi s protihráčem kvůli lehkému otřesu mozku střídat.

Rosický přihrál ve středečním utkání na dvě branky "Gunners", čímž dokonale odpověděl na kritiku novinářů po nepovedeném finále Ligového poháru s Birminghamem. Český fotbalista nejprve připravil úvodní trefu Chamakha, poté pomohl k hattricku dalšímu útočníkovi Nicklasi Bendtnerovi.

Ve druhém poločase však musel kvůli úderu do hlavy střídat. "Měl lehký otřes mozku, ale měl by být v pořádku," řekl Wenger v rozhovoru pro klubovou televizi Arsenalu.

Třicetiletý Rosický letos zasáhl už do třicátého zápasu Arsenalu. Mezi střelce se zapsal jednou: v prvním utkání Ligového poháru s třetiligovým Leytonem Orient.