Žilina se vrátila na první místo, vítězství bral i Slovan

Celek Žiliny porazil doma Košice 2:0 a vyhoupl se opět do čela tabulky na úkor Senice, která pouze remizovala bez branek se Zlatými Moravci. Třetí výhry v jarní části se dočkal i Jarolímův Slovan Bratislava.

Slovenská Corgoň liga, 22. kolo - úterní výsledky:

Banská Bystrica - Dubnica 1:0 (1:0)
Branka: 15. Brašeň.

V obraně hostujícího celku odehrál celý zápas Jan Trousil, od 63. minuty nastupoval v útoku Dubnice Tomáš Polách.

Ružomberok - Trnava 0:0

Za Trnavu odchytal celý zápas Martin Raška, v obraně pak nastoupil na celých 90 minut Patrik Gross.

Žilina - Košice 2:0 (0:0)
Branky: 59. Zjuzins, 69. I. Lietava.

Ondřej Šourek odehrál v obraně Žiliny celý zápas.

Nitra - Prešov 1:0 (1:0)
Branka: 29. Rák.

V 87. minutě přišel na hřiště domácí útočník Vojtěch Schulmeister. V obraně hostujícího celku odehráli celé utkání Tomáš Josl a David Čep, první jmenovaný dostal žlutou kartu. Záložník Prešova Martin Vyskočil vydržel v základní sestavě na hřišti do poločasové přestávky, útočník Libor Žůrek pak 72 minut.

Slovan Bratislava - Dunajská Streda 1:0 (0:0)
Branka: 81. Milinkovič.

V základní sestavě Slovanu Bratislava odehrál celý zápas obránce Tomáš Hrdlička. Na druhé straně strávili na hřišti celých 90 minut záložník David Helísek a útočník Lukáš Matůš.

Zlaté Moravce - Senica 0:0

Záložník Martin Hruška odehrál v základní sestavě Zlatých Moravců 90 minut. Branku hostujícího celku hájil Petr Bolek, v obraně nastoupil na celý zápas Martin Komárek, který dostal žlutou kartu. Na trávníku nechyběli kompletních 90 minut ani jeho spoluhráči Tomáš Strnad, Jaroslav Diviš a Ondřej Smetana.