Jaké dáváte na San Siru šance Laziu?

Jaké dáváte na San Siru šance Laziu?

[tag]UZÁVĚRKA JIŽ DNES[/tag] Další měsíční kolo Tipovačky je za námi. Výherce věcných cen najdete níže a pomalu se můžete začít soustředit na tipování kompletního 25. kola Gambrinus ligy, k němuž jsme přidali šlágry z italské, španělské a po dlouhé době i z nizozemské nejvyšší soutěže.

Dostane se Inter Milán z výsledkové i herní krize a poradí si s Laziem? Potvrdí Real roli mírného favorita i na půdě nebezpečné Valencie? Uhájí PSV Eindhoven první místo před Ajaxem a Twente i na půdě Feyenoordu Rotterdam? Otázek je dost, ještě předtím si ale společně s námi připomeňte čtenáře, kteří v uplynulém kole prokázali nejlepší odhad:

Pořadí nejlepších tipujících z minulého kola:

1. bolger 1797.31
1. boumic 1797.31
3. miki71 1552.22
3. nebren 1552.22

Připomínáme systém oceňování. V každém týdenním kole se hraje o vstupenky na domácí zápasy partnerských klubů. Týdenní výsledky se započítávají do měsíčního kola, v němž si 4 nejlepší soutěžící
rozeberou věcné ceny.

V aktuálním kole, kdy můžete tipovat tipovat až do pátku 22.4.2011, soutěžíme o vstupenky na na dva zápasy 26. kola první ligy (Ostrava - Budějovice, Příbram - Jablonec) a dva duely 24. kola druhé ligy (Dukla - Varnsdorf, Kladno - Jihlava).

Výherci měsíčního kola tipovačky:
1. sportovní taška - lipafm, Frýdek-Místek
2. tričko - klokanlida, Sezimovo Ústí
3. trenýrky, peněženka- miguel23 , Cvikov
4. mini Jabulani - bekend1 , Doudleby nad Orlicí

V dalším měsíčním kole se opět hraje o ceny od firmy Adidas:

1. Tričko Adidas
2. Míč AdiPure
3. trenýrky Adidas, chrániče Predator
4. Kniha "Od Masopusta k Nedvědovi"

U vstupenek vyplňujte, prosím, opravdu jen ty zápasy, u kterých máte jistotu, že je můžete navštívit. Po obdržení mailu je třeba reagovat do 24 hodin, že o vstupenky máte opravdu zájem, poté přicházejí na řadu další soutěžící dle pořadí v tipovací soutěži.

Všem tipujícím připomínáme, že v jejich zájmu je aktualizovat údaje v registraci, zejména mailové spojení.

AKTUÁLNÍ KOLO TIPOVAČKY