Pohár Slavia - Olomouc předčasně ukončen!

Čtvrteční úvodní utkání semifinále Ondrášovka Cupu mezi Slavií Praha a Sigmou Olomouc bylo kvůli nepokojům domácích fanoušků, kteří se střetli s policií, předčasně ukončeno. Hanácký tým tak s největší pravděpodobností vyhraje kontumačně 3:0.

Fanoušci Slavie nejprve pozdrželi výkop zápasu o pětadvacet minut, o poločasové přestávce poté diskutovali s generálním ředitelem klubu Miroslavem Platilem a po jeho odchodu vzali útokem vchod do útrob stadionu, hlavní tribunu, prostory V.I.P. a střetli se s policií.

Hlavní pořadatel několikrát vyzval příznivce k odchodu z hrací plochy, ti však neuposlechli a utkání bylo předčasně ukončeno. Slavia po prvním poločase hrála s Olomoucí nerozhodně 1:1, branky vstřelili v 32. minutě hostující Hořava a za Slavii v 35. minutě z penalty Kisel.

Čtvrteční úvodní semifinálový zápas tak bude mít dohru u disciplinární komise ČMFS, ředitel profesionální soutěže Ivo Lubas pak s největší pravděpodobností kontumuje utkání na 3:0 ve prospěch Sigmy.