Drogba upadl po srážce s gólmanem do bezvědomí

Útočník Didier Drogba zůstal po srážce s brankářem Norwiche City Johnem Ruddym v bezvědomí a až za pomoci lékařů se zotavil. Nešťastný moment se udál v sobotním utkání Premier League mezi Chelsea a Norwichem.

Útočník z Pobřeží slonoviny nastoupil do základní sestavy společně se Španělem Fernando Torresem, ale zápas pro něj nedopadl dobře. Drogba šel do hlavičkového souboje proti gólmanovi Johnu Ruddymu, po srážce však nekontrolovaně upadl a přestal se hýbat.

"Prožil si pořádnou zkoušku. Byl úplně v bezvědomí," sdělil portugalský trenér Chelsea Andre Villas Boas. Zdravotní stav fotbalisty už se ale lepší. "Doktor odvedl skvělou práci. Svědčí o tom, že pomalu začíná vnímat. Doufáme, že bude v pořádku," dodal Villas Boas.

Hra byla přerušena na 11 minut a Drogba opustil hřiště na nosítkách. V poslední minutě nastavené hrací doby nakonec skóroval při svém debutu Španěl Juan Mata, který přišel do Chelsea z Valencie. Jeho gól na 3:1 v 11. minutě nastavení je druhým nejpozdnějším gólem historie Premier League.