Brno nestačilo na Sigmu

Sérii pěti zápasů bez prohry ukončila juniorka Zbrojovky v 9. kole MSFL, když podlehla rezervě Sigmy Olomouc 0:2.

V první poločase byli aktivnější a přesnější hosté, kteří se také dokázali dvakrát prosadit uvnitř pokutového území. Plšek se prosadil po centru z levé strany, Vavřík po rozehraném rohovém kopu. V obou případech jim brněnská obrana ponechala až příliš mnoho prostoru.

Zatímco do přestávky měli domácí snad jedinou vážnější příležitost po Vávrově centru a následné Lutonského hlavičce, ve druhé půli se hrálo prakticky na jednu branku. Jenže juniorka Zbrojovky nedokázala proměnit ani ty nejjasnější šance. Hned třikrát selhal tváří v tvář brankáři Šustrovi útočník Stehlík, několikrát byl ve slibné pozici i aktivně hrající Lutonský.

Sestava Brno B: Doležal - Matyska, Foukal, Z. Polák, Janoščin - Michna, Fall (87. Farmačka), Varaďa (71. Kunc), Lutonský - Vávra (53. Přerovský), Stehlík.

Sestava Olomouc B: Šustr - Nuc, Štětina, Ulma, Machalický - Vavřík (67. Nešický), Pančochář, Nepožitek (79. J. Hořava) - Jerome, Rolinc, Plšek.

Brno B - Olomouc B 0 : 2

zdroj:fczbrno.cz