Dukla zabrala pozdě, čtvrtá Boleslav tak vyloupila Julisku

Mladá Boleslav vyhrála na hřišti Dukly Praha 2:1. Hosté rozhodli o své výhře dvěma góly už v prvním poločase, domácí Lietava snížil až tři minuty před koncem utkání.

První gól utkání padl po akci Štohanzla po pravé straně, kdy odcentroval od brankové čáry, Fillův pokus o nůžky nebyl přesný a důrazný, ale probíhající Chramosta hlavou tečoval do branky. Ve 34. minutě naremploval Gedeon v šestnáctce Štohanzla a z nařízeného pokutového kopu Jakub Mareš suverénně zvýšil na 2:0 pro hosty.

Po přestávce mohla Mladá Boleslav zvýšit po šanci Chramosty na 3:0, ale mladý útočník svou příležitost neproměnil. Když pak tři minuty před koncem pohotově snížil domácí forvard Lietava, ještě se hosté museli strachovat o důležitou výhru.