Bayern roznesl Peking, Barcelona triumfovala v Hamburku

[tag]OBSAHUJE VIDEA[/tag] Mnichovský Bayern se na svém asijském turné utkal s celkem Peking Guoan, v jehož kádru působí nově i zkušený útočník Frédéric Kanouté z Mali a rozdrtil ho výsledkem 6:0. Hostitelé si vstřelili jeden gól sami, o další trefy se postupně postarali Robben, Pizzaro, Müller, Mandžukič a Gómez, jenž sedm minut před koncem 90. minuty skóre uzavřel.

V dalších úterních přípravách na nový ročník si připsal těsnou výhru londýnský Arsenal, Schalke 04 podlehlo o jednu branku milánskému AC a Hamburk na domácí půdě nestačil na Barcelonu bez Messiho a katalánskému velkoklubu podlehl 1:2.

První přípravný zápas už má za sebou také madridský Real Madrid, který nadělil Oviedu pět branek a připsal si lehkou výhru 5:1. To vše i přesto, že za "Bílý balet" nastoupil v prvním poločase z "áčka" pouze Granero. Ve druhé pětačtyřicetiminutovce už se na hřišti objevili také Higuaín, Callejón nebo Di María, jenž se mezi střelce zapsal hned dvakrát.