Real slaví první vítězství, dvakrát se trefil Ronaldo, Barca nezaváhala

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Real Madrid se ve třetím kole španělské Primera División dočkal prvního vítězství v tomto roce. Na domácím hřišti si suverénně poradil s Granadou v poměru 3:0 a posunul se tak na devátou příčku ligové tabulky. Dvě první branky vstřelil Cristiano Ronaldo, třetí přidal čtvrt hodiny před koncem Gonzalo Higuain.

Ani druhý ze španělských gigantů, Barcelona, nezaváhal v nedělních bojích Primera División. Barcelona si doma poradila v poměru 1:0 s Valencií, ale diváci tentokrát nemohli být tak v klidní, jak bývá na Nou Campu zvykem. V první půli sice poslal Barcu do vedení Adriano Correia, druhý poločas byl ale víceméně vyrovnanou záležitostí, ze které klidně mohl padnout vyrovnávací gól. Nakonec se tak ale nestalo, a tak se Barcelona po třech kolech dotáhla se sedmi body na čelo ligové tabulky.

Real Madrid - Granada 3:0 (1:0)

Branky: 26. Ronaldo, 54. Ronaldo, 76. Higuaín

Real Madrid: Casillas - Arbeloa, Pepe, Ramos, Marcelo - Xabi Alonso, Khedira, Callejón (46. Di María), Modrić (58. Özil) - Ronaldo (65. Higuaín), Benzema. Trenér: José Mourinho.

Granada: Tono - Nyom, López, Borja Gómez, Siqueira - Iriney, Mikel Rico, Ortiz (69. Torje), El Arabi (62. Mainz) - Orellana (74. Romero), Floro Flores. Trenér: Juan Antonio Anquela.
Rozhodčí: González González - Rodríguez, Santos

FC Barcelona - Valencia CF 1:0 (1:0)

Branky: 23. Adriano Correia

FC Barcelona: Víctor Valdés - Dani Alves, Piqué, Mascherano, Adriano - Xavi, Alex Song, Fábregas (64. Iniesta) - Messi, Sánchez (87. Busquets), Pedro

Valencia CF: Diego Alves - João Pereira, Rami, Víctor Ruiz, Cissokho - Albelda (77. Gago), Tino Costa, Feghouli (81. Valdez), Jonas, Guardado (77. Viera) - Soldado