Baroš zařídil Aston Ville remízu se Sheffieldem

Gól Milana Baroše pomohl Aston Ville v dohrávce 17. kola Premier League vybojovat bod na hřišti nováčka ze Sheffieldu United. Český útočník se trefil do černého jen minutu poté, co strhl vedení na stranu domácího celku Danny Webber. Sheffield tak s Aston Villou remizoval 2:2.

V napínavém zápase se nejprve prosadili hosté, když po necelých dvou minutách otevřel skóre Stilian Petrov. Aston Villa mohla poté své vedení navýšit, ale Chris Sutton trefil pouze tyč.

A tak po přestávce udeřilo na druhé straně. Jako první se v dresu Sheffieldu zapsal v 50. minutě na střeleckou listinu Stephen Quinn, jehož o čtrnáct minut později následoval Webber. Konečnou podobu skóre ale dal Baroš, který se tentokrát objevil v základní sestavě Aston Villy. Rodák z Vigantic se krásně uvolnil v pokutovém území, naběhl si na Suttonovu přihrávku a poprvé po osmi měsících v dresu "Villans" prostřelil vše, co mu stálo v cestě.

Birminghamský tým tak remizoval již podesáté v této sezoně a v tabulce mu s 25 body patří osmá příčka, zatímco Sheffield pomalu, ale jistě uniká sestupovému pásmu a je šestnáctý.

Výsledek:

Sheffield United - Aston Villa 2:2 (50. Quinn, 64. Webber - 2. Petrov, 65. Baroš)

[ 11.12.2006 - bbc.co.uk / eFotbal.cz | Foto: MARSfoto ]