Revoluce v Jablonci? Čeká se průvan, vytipováno je 12 hráčů

V klubu Baumit Jablonec se podle sportovního ředitele Petra Flodrmana připravují rozsáhlé změny, které by se měly dotknout nejen realizačního týmu, ale výrazněji i hráčského kádru. Po Romanu Skuhravém Severočechy pravděpodobně po sezoně převezme bývalý kouč sousedního Liberce Jaroslav Šilhavý a může přijít až dvanáct nových hráčů.

Revoluce v Jablonci? Čeká se průvan, vytipováno je 12 hráčů
Špit s Jabloncem prodloužil

"Je pravda, že připravujeme takovou menší revoluci. Chceme trochu razantněji sáhnout i do kádru, protože někteří hráči nám stagnují a neposouvají se dopředu ve svých výkonech," uvedl v rozhovoru na webu Jablonce Flodrman.

Konkrétní adepty na možný letní odchod nejmenoval. "Nebylo by to vhodné. Sezona ještě není u konce. Čeká nás pohárová odveta semifinále se Spartou a dohrává se liga. Ve čtvrtek jsme ale dotáhli prodloužení smlouvy u brankáře Michala Špita. A na seznamu odchodů i příchodů máme okolo dvaceti jmen, z toho dvanáct vytipovaných nových hráčů," konstatoval Flodrman.

Také naznačil, že na lavičku aktuálně devátého týmu prvoligové tabulky podle všeho usedne Šilhavý, což má být oficiálně potvrzeno příští týden. "Ty informace jsou správné. On měl o jablonecké angažmá zájem. Líbil se nám jeho lidský i fotbalový pohled na fotbal, který mimochodem prokázal i v Liberci. Myslím si, že jsme s ním našli společnou řeč," prozradil sportovní ředitel Jablonce. "Smlouvu s novým trenérem bychom měli podepsat už během příštího týdne," doplnil Flodrman.

417 milionů korun, 15 tisíc míst...kdy se Baník nastěhuje?


Hrozí Příbrami pád z ligy? Těžko, „kauzu Rogoz“ soudí soudce, jehož syn za tento klub chytá!


[img id="43104"]