Most v přípravě remizoval se Slavií

V úvodním utkání své zimní přípravy ve středu hráči Slavie Praha remizovali se SIADem Most 1:1. V Blšanech dostal slávisty v závěru prvního poločasu do vedení Lukáš Jarolím gólem z penalty, po přestávce vyrovnal rovněž z pokutového kopu Radek Čížek.

"Byl to první zápas po dlouhé pauze, nemá proto smysl výkon týmu nějak hlouběji rozebírat," řekl po utkání trenér Slavie Karel Jarolím. "Potřebujeme nabrat fyzickou kondici, i dnešní duel naznačil, že máme co zlepšovat," dodal slávistický kouč.

Také Most je teprve na začátku a klade důraz na fyzickou přípravu. "Takže herní projev nebyl jistě nijak oslňující, ale to je normální," uvedl trenér Zdeněk Ščasný.

V sobotu 20. ledna vstoupí slávisté do bojů ve své skupině Tipsport Cupu zápasem v Edenu proti Viktorii Žižkov, zatímco druhá část týmu odehraje v Německu přátelské utkání s Energií Chotěbuz. Most hraje příští zápas Tipsport cupu až 27. ledna, kdy se utká s Plzní.

Výsledek:

SIAD Most - Slavia Praha 1:1 (0:1)
Branky: 74. Čížek z pen. - 43. L. Jarolím z pen.

Most - I. poločas: Vaniak - Prášil, Suchý, Procházka, Krejčí - Mendy, Pikl, Macek, Trubila - Pešír, Jendruščák.
II. poločas: Vaniak - Ezequiel, Suchý, Procházka, Krejčí - Jendruščák, Čížek, Pikl, Zbončák - Pešír (60. Silva), Štípek. Trenér: Ščasný.
Slavia: M. Vorel (46. Diviš) - J. Vorel, Latka (46. Vácha), Suchý, Aračič - Krajčík (46. Gecov), Kalivoda (41. Jarolím), Švec (46. Hrdlička), Švento - Gaúcho (46. Dočkal), Janda. Trenér: K. Jarolím.

[ 17.1.2006 - ČTK / eFotbal.cz l Foto: MARSfoto ]