Komu se v Anglii podařilo restartovat svou kariéru?

Komu se v Anglii podařilo restartovat svou kariéru?

Často slýcháváme o tvrdých pádech talentů nebo potencionálních hvězd, kteří se však nevzdávají a po několikáté zkouší restartovat svou kariéru. Mnohdy se však tento návrat na výsluní projeví ve zmar a hráč klesá a klesá, dokud i média o jeho jméno ztratí zájem. Podívejme se však na pravý opak a přibližme si pět jmen, kteří svou kariéru dokázali vzkřísit.

Pět důvodů, proč by se měl Liverpool zbavit Balotelliho

5. Ryan Mason


Kdybyste se zeptali v létě nějakého fanouška Tottenhamu, koho tipuje na brzký odchod z řad záložníků Spurs v této sezóně, každý by hlasitě vyřvával jméno Ryan Mason. Třiadvacetiletý Angličan strávil pět let lítáním po hostováních a až na podzim začal poukazovat na své schopnosti.

[break]
Kdo je nejrychlejším fotbalistou na světě?

4. César Azpilicueta


Zatímco nyní je pětadvacetiletý španělský reprezentant hodnocen jako nejlepší levý obránce v Premier League, byla doba, kdy se nedostal ani do základní sestavy Mourinha a příznivci Blues mu nemohli přijít na jméno. Nyní je však stěžejním kamenem na Stamford Bridge.

[break]
Šest českých fotbalistů, kteří si zahráli první portugalskou ligu

3. Aaron Ramsey


Fanoušci Gunners se musí cítit dosti provinile, když pomyslí, že kdysi bučeli na vynikajícího welšského záložníka. Ramsey si před několika lety zlomil nohu a těžce bojoval, aby našel svou někdejší formu. Jenže nyní je nejlepším hráčem na Emirates a není to jen zásluhou ve finále FA Cupu.

[break]
Deset nejlepších stoperů Premier League v sezóně 2014/2015

2. Steven Naismith


Skotský reprezentační záložník ve službách Evertonu přišel na Goodison Park před dvěma lety a dlouhou dobu budil dojem velmi špatného nákupu. V nynější sezóně však jeho výkonnost šla rapidně nahoru a hvězdy týmu jako Ross Barkley nebo Leon Osman se musí sakra snažit, aby je nevystrnadil ze základu.

[break]
Kdo je nejrychlejším fotbalistou na světě?

1. Diego Costa


Je možná kontraproduktivní uvádět jeho jméno na vrcholu tohoto žebříčku, kdy v současné době bojuje se zraněními, a přitom je považován za jednoho z nejlepších útočníků na světě. Nestalo se tomu však hned a Costa musel doklopýtat řadou španělských klubů, než se mu začalo dařit v Atlético Madrid. Chelsea by měla být hřebem jeho hráčské kariéry.

Deset nejlepších stoperů Premier League v sezóně 2014/2015