Hradec oznámil úlovek léta. Z bundesligy se vrací Krmaš

Hradec oznámil úlovek léta. Z bundesligy se vrací Krmaš

Hradec Králové, který se musel ze Synot ligy poroučet do Fotbalové národní ligy, oznámil první červencový pátek velkou posilu do defenzívy.

Vyzkoušejte sázkovou kancelář winmasters, protože na kurzech záleží!

O návrat mezi elitu totiž budou bojovat s dnes již bývalým stoperem Sparty, Teplic či bundesligového Freiburgu Pavlem Krmašem, jenž se vrací na východ Čech po dlouhých dvanácti letech.

Krmaš, jehož před pár týdny lovil také Miroslav Pelta pro Jablonec, podepsal v Hradci roční kontrakt s opcí na spolupráci i na sezonu 2016/2017.

"Měl jsem několik nabídek z Německa i z české první ligy. Ale já už jsem řekl, že když budu někde hrát, tak jedině v Hradci Králové. Jsem moc rád, že se přestup udál tak rychle, těším se na nové spoluhráče," citoval web fkvz.cz slova pětatřicetiletého středního obránce.

Spokojeno je rovněž hradecké vedení. "Pro fanoušky to musí být velké překvapení a určitě mají radost. Já jsem za to nesmírně šťasten. Věřím, že nám Pavel svými fotbalovými i morálními vlastnostmi nesmírně pomůže. Jednání s Pavlem bylo velice korektní. Jediné z čeho jsem měl obavy, byl zájem ostatních prvoligových mužstev," přiznal na klubovém webu místopředseda představenstva Richard Jukl.

První české online casino, do kterého můžete vložit mobilem již od 100 Kč!