Potřebujeme zapracovat na obranné fázi, uvědomuje si Jarolím

Mladá Boleslav hostila doma překvapení ze Zlína a dopadlo to pro oko fanouška božsky. Padlo sedm branek, z čehož jich rovných pět nasázela Mladá Boleslav. Pro Karla Jarolíma to ovšem bylo vítězství provázené výkonem, který se mu nelíbil.

Pepe si v Realu vysloužil novou smlouvu

Boleslav vyhrála již první poločas 2:0, cestu za výhrou si ale začala ve druhé půli brzy komplikovat: "O přestávce jsem hráče nabádal, aby se zklidnili, ale zkomplikovali si vstup do druhého poločasu inkasovaným gólem. Naštěstí dali třetí gól a po něm už hru kontrolovali," uvědomoval si trenér Mladé Boleslavi Karel Jarolím.

Ten byl k jasně vyhranému zápasu přeci jen dost skeptický: „Potřebovali jsme nutně získat tři body, což se i trochu do našeho výkonu promítlo. Minulé zápasy jsme odehráli herně líp, ale ne vždy vyhráli. Dnes se mi to tolik herně nelíbilo, ale podstatné bylo, že jsme se dostali do vedení a vyhráli. Zlínu jsme v prvním poločase nabídli spoustu standardních situací, což se ani trochu nelíbilo, řekl bezprostředně po utkání.

„Potřebujeme zapracovat na obranné fázi celého mužstva. Dostat dvanáct gólů v pěti zápasech, to nepamatuji," uvědomuje si trn v patě Karel Jarolím, jehož mužstvo v minulém kole inkasovalo čtyři branky od Sparty.

Mladá Boleslav se díky výhře alespoň na jeden den katapultovala na třetí příčku a na druhý Zlín stáhla pětibodové manko na pouze dvoubodové.