Slabší forma Koláře? Teď se trošku trápí, potvrdil trenér

Slabší forma Koláře? Teď se trošku trápí, potvrdil trenér

Protože je čtyřiatřicetiletý špílmachr Tomáš Rosický aktuálně na marodce, českou reprezentaci by měl proti Kazachstánu a Lotyšsku v úvodu září dirigovat plzeňský Daniel Kolář.

Klokani jako neškodná koťátka? Bohemce chybí zabijácký instinkt

Ten se však momentálně nejeví v optimální herní pohodě, o čemž mluvil po vítězném souboji se Sigmou Olomouc (2:0) také jeho trenér Karel Krejčí, jenž začal vládnout Doosan aréně před pár dny po předčasném konci Miroslava Koubka.

Třicetiletému hráči s minulostí v Blšanech či ve Spartě navíc nevyšlo ani předešlé utkání s Vojvodinou Novi Sad a slibný úvod do nového ročníku v podobě jeho branek proti Liberci (Superpohár) a Slavii (start Synot ligy) je zapomenut.

"Nechci říct, že hrál Dan v první půli špatně. Odskakoval od hráčů, hledal si prostor, akorát rozehrávka zezadu byla dost pomalá, trvalo, než se k němu dostal balon, potom to měl složité. Proti Olomouci jsme hráli do plné obrany, tak to měl trošku složitější. Ne, že by měl špatnou formu, ale úvod sezony mu vyšel líp, napadaly mu tam góly. Teď se trošku trápí, ale moji důvěru má, věřím, že se v dalších zápasech zvedne," citoval Krejčího slova server isport.blesk.cz.

Benítez? Najmout ho byla chyba, říká bývalý slavný obránce