Klusáčkovi podrazily nohy výsledky. Kým ho Jihlava nahradila?

Klusáčkovi podrazily nohy výsledky. Kým ho Jihlava nahradila?

Jihlavské vedení uprostřed právě probíhajícího pracovního týdne odvolalo z funkce Luďka Klusáčka, který se tak střetnutí s pražskou Duklou "nedožil".

Vsaďte si na fotbal bez rizika prohry!

Extrenér vršovických Bohemians vedl tým od prosince loňského roku do září. Jeho bilance ve dvaceti prvoligových zápasech je 6 výher, 4 remízy a 10 porážek.

"K tomuto nelehkému a nepříjemnému kroku jsme přistoupili na základě neuspokojivých výsledků a výkonů v letním přípravném období a zejména pak v úvodních šesti kolech tohoto ročníku Synot ligy. Panu Klusáčkovi děkujeme za práci, který pro náš klub odvedl," objasnil na webu fcvysocina.cz předseda představenstva Jiří Pech.

Vedením realizačního týmu vysočiny byl pověřen dosavadní sportovní manažer Milan Bokša, jenž mužstvo přebírá na předposlední patnácté pozici.

Ostřílený kormidelník se tak vrací opět ke své staré práci. Jaké první kroky ve staronové funkci ho čekají? "Novým složením realizačního týmu se intenzivně zabýváme a hodláme jej personálně doplnit. Momentálně preferujeme řešení, kdy bude složen z vlastních trenérských zdrojů. Předpokládáme, že do pátečního duelu proti Dukle dozná realizační tým definitivní podobu," doplnil čtyřiašedesátiletý odborník s minulostí v Ostravě, Českých Budějovicích, Mladé Boleslavi či Slovácku.

Hybš: Hráči Asterasu jsou šikovní, ale nechce se jim dozadu