Francouzský trpaslík dal na San Bernábeu 3 góly, ale nevyhrál

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Desetinásobný šampion Ligy mistrů ze San Bernábeua má za sebou generálku na blížící se start Primera División, který zavane svěřence trenéra Zinedina Zidana na půdu San Sebastianu.

Ve španělské metropoli si Bílý balet poradil s účastníkem druhé nejvyšší francouzské soutěže Reims, který porazil 5:3, i když v utkání prohrával již od osmé minuty.

Vyrovnání však přišlo o tři minuty později, o což se postaral po přihrávce Kroose Nacho. Ještě do konce prvního dějství pak dokonali obrat Sergio Ramos (opět mu asistoval Kroos) s Álvaro Moratou, jehož vybídl ke skórování Marcelo.

Další dvě trefy si nechal španělský vicemistr, jenž na trávníku operoval v systému 4-3-3, na druhou půli, kdy madridské fanoušky rozradostnili James Rodríguez a střídající žolík z Dominikánské republiky Mariano Diaz.

Hlavní kouč vítěze evropského Superpoháru, jehož celek začal v základu s brankářem Kiko Casillou, udělal v utkání jedenáct změn, když od něj dostali šanci i hráči jako Álvaro Tejero, Ruben Yánez, Fernández či Lienhart.