Slovácko B až ve třetím jarním dějství MSFL bodovalo

Rezervě Slovácka, která přezimovala v čele tabulky MSFL, se až ve třetím jarním dějství podařilo získat alespoň bod. V Kunovicích se dnes rozešli se Zlínem po bezbrankové remíze. Blíže k vítězství však byli hosté, kteří měli daleko víc šancí. Slovácký tým tak ztrácí ze druhé pozice na vedoucího nováčka z Fulneku už čtyři body.

Bez bodového zisku a dokonce i vstřelené branky zůstává na jaře Lipová, jež podlehla brankami Lacka a Podzemského z penalty 0:2 Znojmu. Hosté naopak vyhráli počtvrté za sebou, aniž by sami inkasovali a především udrželi bodový kontakt se třetími Mutěnicemi.

Stejný výsledek si odvezl Frýdek-Místek z Kravař, kde porazil ve slezském derby domácí rezervu ostravského Baníku zásluhou dvou tref Lukáše Fujerika. Po sérii pěti výher za sebou se musel spokojit s remízou 1:1 v Uničově tým Slovanu Břeclav. Na Svobodovu branku v polovině druhého poločasu odpověděl už za dvě minuty vyrovnávacím gólem z penalty domácí Stoklásek.