Odchod do Anglie? Kdepak, Bakayoko sní o jiném klubu

Odchod do Anglie? Kdepak, Bakayoko sní o jiném klubu

Chelsea, Arsenal, Manchester United či jiné celky si budou muset nechat zajít chuť, projeví-li o Paris St. Germain zájem o Timeoueho Bakayoka. Podle slov jeho bratra Soualia je totiž právě PSG vysněným klubem defenzivního záložníka Monaka.

„Když byl mladý, chtěl jít do PSG. Vždy o tomto klubu snil. Když jsem mu řekl: představ si, že jednoho dne podepíšeš s PSG, odpověděl: rád bych. Kdyby mi dali nabídku, neviděl bych důvod ji odmítnout. Ale zároveň řekl, že má ještě čas, a když bude muset jít do PSG, tak prostě půjde,“ prohlásil Bakayokův bratr Soualio.

Tomuhle vyjádření se nelze moc divit. Bakayoko je totiž pařížským rodákem a navíc se momentálně jedná o největší klub v zemi. Talentovaný Francouz, který v letošní sezoně patří k hlavním oporám Monaka, ale vzbuzuje zájem spíše zahraničních celků. Zejména v Anglii si na něj brousí zuby celá řada klubů.

Ve 22 letech má hráč ještě na přestup do většího klubu čas, ale dá se čekat, že nějaká nabídka za něj přijde. Jak s ní naloží? Monako celkově čeká perné letní přestupové okno. Bude totiž čelit nabídkám i za další mladé hráče (Mbappe, Silva, Mendy, Lemar), kteří se v letošní sezoně vytáhli na výsluní a bojují s týmem o ligový titul.

Ligue 1 - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.