Beneš mává Jablonci. Na stole mu leží zlínská nabídka, ale váhá. Zakotví v Izraeli?

Beneš mává Jablonci. Na stole mu leží zlínská nabídka, ale váhá. Zakotví v Izraeli?

Kdo by mohl na zlínské Letné nahradit klíčového stopera Jakuba Jugase, jenž by měl příští tři sezony strávit ve vršovickém Edenu?

Ve Zlíně, jehož čeká základní skupina Evropské ligy, přemýšlí o ostříleném středním obránci Vítu Benešovi, jenž už patří několik let severočeskému Jablonci kde však končí a nový kontrakt již podepsat nehodlá.

"Po rozhovoru s nejbližšími jsem se rozhodl po sedmi letech odejít. Strávil jsem tu kus života, potkal skvělé lidi. Budu vzpomínat jen v dobrém," citoval Deník Sport defenzivního specialistu, nad nímž měla v minulosti uvažovat i Sparta.

Bývalý bek Kladna, jenž má v české nejvyšší soutěži odehráno 189 zápasů, v nichž se mu podařilo patnáctkrát skórovat, však podle Deníku Sport preferuje odchod do zahraničí, s tím, že by mohl podle jistých indícií zakotvit v izraelském Hapoelu Tel Aviv. Jakékoliv cizině by se však neupsal. "Vše dobře zvážím. Mám přítelkyni a psa, musím se ohlížet i na ně," vysvětlil.

Vítěz MOL Cupu mu však předložil jasnou nabídku a trenér Bohumil Páník si ho přeje. "Zlín mě oslovil. Má zájem. Ale dohodnutí nejsme. Jasno by mělo být do začátku letní přípravy," pronesl v rozhovoru pro Deník Sport osmadvacetiletý svěřenec Zdeňka Kluckého. Příprava Ševců mimochodem startuje již 19. června.

Proč se Kolář vrátil na známé místo? Kvůli fanouškům i Vrbovi