Hvězda Premier League zamíří do Francie. Místo Barcelony prý zvolil PSG!

Hvězda Premier League zamíří do Francie. Místo Barcelony prý zvolil PSG!

Paris Saint-Germain má v plánu slušně posilovat kádr. Do oka francouzskému vicemistrovi padla hvězda Liverpoolu a jeden z nejlepších hráčů anglické ligy - brazilská megastar Phillipe Coutinho. 

Ten na Anfield Road působí již nějaký ten pátek, konkrétně od roku 2013, a od té doby se stal tahounem Reds a sezónu co sezónu průměruje nadstanardní statistiky.

Anglický gigant se jej proto nechce zbavit. A když už by to bylo nutné, tak hodlá Liverpool z přestupu vytěžit maximum. Proto by nejraději Coutinha prodal do týmu, který by mohl vyždímat do posledního centu.

A jeden zájemce se ozval - FC Barcelona. To ale není klub, jenž splňuje tyto podmínky. Reds z Katalánců vydolovali nabídku ve výši 70 milionů a více prý Barca dát nechtěla. Další ponuku činilo duo Ivan Rakitič a odstupné ve výši 60 milionů, ale ani to prý neprošlo. Bylo tak zjevné, že kluby se nedohodnou a že Brazilec zůstane na Anfield Road.

To se ale stát nemusí. Liverpool totiž obnovil jednání o jeho přestupu, tentokrát s francouzským Paris Saint-Germain. Pařížané byli ale v jednání trošku inteligentnější a ihned na stůl vyložili karty. "Kolik za něj?" zeptali se vedení Reds. "Rovných sto milionů liber," zaznělo z Liverpoolu. Paříž chce momentálně od Liverpoolu menší slevu, je však připravena zaplatit tuto vyžádanou částku a Coutinha získat. Jasno by mělo být již tento týden. Sám hráč navíc plně souhlasí s Liverpoolem a raději by přestoupil do Paříže. Prý měl i on hlavní slovo na tom, že Liverpool nejednal s Barcelonou dále a že vše ihned odmítl.