Zajímavý zvrat v kauze Dembélé - o hráče stojí úhlavní rival Barcelony

O Ousmane Dembélého stojí FC Barcelona, tuto informaci zná snad každý fanoušek fotbalu v Evropě. Dortmund odmítl nabídku za Dembélého od Barcelony v hodnotě 100 milionů eur, ale jelikož je Dembélé rozhodnut přestoupit, přestal chodit bez omluvení na tréninky a zaměřil se pouze na kontakt s Barcelonou. Do hry ale vstupuje úhlavní rival Barcelony, Real Madrid, který má rovněž zájem talentovaného Francouze přivést.

Zajímavý zvrat v kauze Dembélé - o hráče stojí úhlavní rival Barcelony

Podle zdrojů španělského RAC-1 chce Real Madrid "ukrást" Dembélého Barceloně a vyčlenil na to až 150 milionů eur. Nepřivedení Dembélého ani Coutinha už by bylo pro fanoušky katalánského velkoklubu po odchodu Neymara hotovou ránou do srdce a všichni tak apelují na vedení klubu, aby Dembélého co nejdříve získali na úkor nenáviděného rivala z Madridu.

Real Madrid podle informací RAC-1 plánuje nabídku, jejíž součástí by byl i jeden z hráčů "Bílého baletu", což znamená, že by fakticky za Dembélého zaplatili méně peněz. Během tohoto přestupového období již Real do klubu přivedl Thea Hernándeze z Atlética Madrid za 30 milionů eur a Dani Ceballose z Realu Betis za 17 milionů eur. Tým naopak opustili James Rodríguez, Fabio Coentrao, Pepe, Mariano, Álvaro Morata nebo Danilo.

Dembélé působí v Dormundu od roku 2016, kdy přišel z francouzského Rennes. Dvacetiletý útočník stihl ve dvaatřiceti ligových zápasech vstřelit šest gólů a vzbudil tak zájem velkoklubů z celé Evropy. V srpnu 2016 si připsal také debut za francouzskou reprezentaci a za jeden rok v národním týmu se mu podařilo vstřelit jeden gól v sedmi zápasech.