Koubek mluvil s Čechem, pak podepsal na 4 roky a debutovat by měl v Marseille

Koubek mluvil s Čechem, pak podepsal na 4 roky a debutovat by měl v Marseille

Ještě o víkendu hájil svatyni Sparty, ale v úvodu pracovního týdne už byl na zdravotní prohlídce ve Stade Rennes, kde se dohodl na čtyřletém kontraktu do 30. 6. 2021.

Řeč je samozřejmě o pětadvacetiletém brankáři Tomáši Koubkovi, jenž byl měl v týmu účastníka Ligue1 zaujmout pozici jedničky, s tím, že debutovat může 10. září na horké půdě Olympique Marseille.

"Jsem velmi hrdým na to, že si vybrali zrovna mě. Tím, že jsem dostal smlouvu na čtyři roky, tak klub do mě vkládá velkou důvěru. Vynasnažím se, abych ji nezklamal. Je to pro mě velká výzva," pomohl si tradičním klišé bývalý strážce svatyně hradeckých Votroků, jehož slova vyšla na idnes.cz.

V minulosti působil na stejné adrese i Petr Čech. "S Petrem jsem o Rennes minulý týden mluvil. Vyprávěl mi všechno o klubu, o městě. Moc se těším," doplnil webem idnes.cz citovaný nový svěřenec kouče Gourcuffa.

Vytáhlý Koubek přichází do mužstva, jemuž se nepovedl start do ročníku, po čtyřech kolech má jen dva body a v tabulce je předposlední. Jeho přímými konkurenty budou vrstevník Diallo (dosud tři starty) a o šest let starší M´Bolhi (zatím jedno ligové vystoupení v sezoně).

Mezi další hráče, kteří mohou opustit letenskou Generali arénu, patří Martin Frýdek, Vjačeslav Karavajev či Václav Kadlec.

Napálil Stramaccioni Křetínského jako DiCaprio? Hrubeš by neměl pískat Plzeň, pane Mlsno!