Blues i Citizens zbystřili, Neymar žádá prezidenta Paříže, aby prodal Cavaniho

Blues i Citizens zbystřili, Neymar žádá prezidenta Paříže, aby prodal Cavaniho

Dlouholetý reprezentant Kanárků Neymar údajně žádá prezidenta Paris Saint-Germain, aby v lednu 2018 prodal ofenzivního kolegu Edinsona Cavaniho. A velké kluby z Premier League jsou v pozoru.

Brazilský i uruguayský kanonýr museli být po víkendovém vydřeném vítězství nad Lyonem, ve kterém druhý jmenovaný nepustil prvního k pokutovému kopu, který následně neproměnil, v oddělených šatnách. Až tak dalece jejich spor vygradoval. Oba pánové, kteří měli mít i menší potyčku a museli se je od sebe odtrhovat jejich spoluhráči, už se ani nesledují na Instagramu.

Španělský list sport dokonce napsal, že nejdražší hráč světa už svému šéfovi Nasseru Al-Khalifimu pověděl, že vztah s produktivním útočníkem je "zpřetrhán" a "hrát společně je absolutně nemožné". Na základě toho se má za to, že si exbarcelonský štírek přeje lednový prodej bývalého snajpra Neapole či Palerma.

Dlouhovlasý střelec musel hrát v týmu "druhé houslel" už za éry Zlatana Ibrahimoviče a nyní se mu nelíbí, že kabinu po svých letních příchodech okamžitě odvládlo brazilské duo Neymar a Dani Alves.

Cavani už byl v minulosti vydatně spojován například s Manchesterem City, Chelsea i Arsenalem. A zapojit do lovu by se mohl také Kloppův Liverpool - i Reds se totiž momentálně poohlíží po ofenzivním podpisu.

V dosavadním ročníku Ligue1 se třicetiletý Cavani prosadil sedmkrát a na další dvě branky přihrál, zatímco o pět let mladší Neymar skóroval čtyřikrát a u dalších čtyř tref asistoval. Jejich produktivita je tedy podobná.

Kdo bude nový Golden Boy? Favorité jsou jasní