Signál pro Katalánce? Hvězda Neapole by se nebránila spolupráci s Messim a Suárezem

Respektovaný ofenzivní univerzál rozjeté Neapole Lorenzo Insigne, jenž musel na půdě Manchesteru City střída kvůli zranění stehenního svalu, připustil, že by pro něj bylo mimořádně obtížné odmítnout nabídku stále lákavé a atraktivní Barcelony.

Signál pro Katalánce? Hvězda Neapole by se nebránila spolupráci s Messim a Suárezem

Šestadvacetiletý reprezentant Itálie s osmnáctkou mezinárodních vystoupení byl s katalánským kolosem z Camp Nou spojován již letos v létě a kdo ví - další vábení z jihu Itálie směrem na Pyrenejský poloostrov se může obnovit třeba hned s otevřením příštího transferového okna.

Kolega Hamšíka, Callejóna, Mertense a spol. řekl v rozhovoru pro list Corriere dello Sport následující: "Jestli jsem byl krůček od Barcy? Jse hrdý na to, že jsem v Neapoli, ale všichni ví, že je Barcelona nejsilnější tým na světě," uvedl svěřenec renomovaného trenéra Maurizia Sarriho, jenž si v minulosti zahrál i za Foggii či Pescaru.

A co by ho také lákalo na představě odejít do La Ligy? "Moc bych rád bych hrál s šampiony jako jsou Leo Mesi a Luis Suárez. Teď jsem ovšem v Neapoli a doufám, že s SSC vyhrajeme něco důležitého," zakončil malý velký muž italského fotbalu, jenž dorostl do výšky 163 centimetrů a kdo ví, jestli si ještě nepřidává.

Za poslední dva roky a dva měsíce nasbíral dvojnásobný vicemistr a šampion Coppa Italia z roku 2014 třiatřicet ligových branek, což je na defenzivněji laděnou soutěž více než slušná bilance.

Lewandowski ví, že v Bayernu nebude věčně. Chce ho Real