Zlín má náhradu za Diopa, přivedl druhého nejlepšího střelce FNL: Myslím, že do ligy patřím

Zlín má náhradu za Diopa,  přivedl druhého nejlepšího střelce FNL: Myslím, že do ligy patřím
OBSAHUJE VIDEO

Aktuálně devátý celek HET ligy z moravské Letné ulovil těsně před koncem roku posilu do ofenzivní řady.

Dame Diopa, který se rozhodl upsat konkurenčnímu Baníku Ostrava, nahradilo vedení Ševců drhým nejlepším kanonýrem podzimní části Fotbalové národní ligy s jedenácti trefami Pavlem Vyhnalem.

Odchovanec Slavie, který nastřílel za Vlašim v sedmatřiceti startech velmi pěkných 26 branek, se upsal zlínskému klubu na tři roky.

"Jsem rád, že přestup vyšel, na nový klub se těším. Věděl jsem, že je o mě zájem. Kontaktoval mě pan Grygera, se kterým jsme se na všem domlouvali. Hovořil jsem i s trenérem Páníkem a poté už se vše dotáhlo do zdárného konce," liboval si na webu fcfastavzlin.cz sedmadvacetiletý útočník, jenž bude v novém působišti nastupovat s devítkou na zádech.

"Chtěl jsem se vrátit zpět do první ligy, právě proto jsem tak tvrdě pracoval. Myslím si, že tam patřím. Očekávám, že nasbírám nějaké ligové starty, góly a rád bych Zlínu opět pomohl k evropským pohárům," navnadil zllínské příznivce nový svěřenec trenéra Bohumila Páníka, jehož slova vyšla na stránkách fcfastavzlin.cz

O produktivního druholigového muže přitom měla zájem i rozjetá Sigma Olomouc. Co rozhodlo pro hůře postaveného prvoligového účastníka? "Věřím, že je to další krok v mojí kariéře. Doufám, že mi to půjde stejně dobře jako ve Vlašimi. Měl jsem dostatek času na rozmyšlenou. Rozhodlo asi jednání a myslím si, že zde mohu dostat více prostoru na hřišti," pokračoval nový kolega Zlámala, Jiráčka, Železníka a spol.

Nejlepší kanonýr MSFL: Proměnit aspoň 70 procent svých šancí, tak mám gólů ještě víc