Zlín má náhradu za Diopa, přivedl druhého nejlepšího střelce FNL: Myslím, že do ligy patřím

OBSAHUJE VIDEO

Aktuálně devátý celek HET ligy z moravské Letné ulovil těsně před koncem roku posilu do ofenzivní řady.

Zlín má náhradu za Diopa,  přivedl druhého nejlepšího střelce FNL: Myslím, že do ligy patřím

Dame Diopa, který se rozhodl upsat konkurenčnímu Baníku Ostrava, nahradilo vedení Ševců drhým nejlepším kanonýrem podzimní části Fotbalové národní ligy s jedenácti trefami Pavlem Vyhnalem.

Odchovanec Slavie, který nastřílel za Vlašim v sedmatřiceti startech velmi pěkných 26 branek, se upsal zlínskému klubu na tři roky.

"Jsem rád, že přestup vyšel, na nový klub se těším. Věděl jsem, že je o mě zájem. Kontaktoval mě pan Grygera, se kterým jsme se na všem domlouvali. Hovořil jsem i s trenérem Páníkem a poté už se vše dotáhlo do zdárného konce," liboval si na webu fcfastavzlin.cz sedmadvacetiletý útočník, jenž bude v novém působišti nastupovat s devítkou na zádech.

"Chtěl jsem se vrátit zpět do první ligy, právě proto jsem tak tvrdě pracoval. Myslím si, že tam patřím. Očekávám, že nasbírám nějaké ligové starty, góly a rád bych Zlínu opět pomohl k evropským pohárům," navnadil zllínské příznivce nový svěřenec trenéra Bohumila Páníka, jehož slova vyšla na stránkách fcfastavzlin.cz

O produktivního druholigového muže přitom měla zájem i rozjetá Sigma Olomouc. Co rozhodlo pro hůře postaveného prvoligového účastníka? "Věřím, že je to další krok v mojí kariéře. Doufám, že mi to půjde stejně dobře jako ve Vlašimi. Měl jsem dostatek času na rozmyšlenou. Rozhodlo asi jednání a myslím si, že zde mohu dostat více prostoru na hřišti," pokračoval nový kolega Zlámala, Jiráčka, Železníka a spol.

Nejlepší kanonýr MSFL: Proměnit aspoň 70 procent svých šancí, tak mám gólů ještě víc