Nejen slávista Kuchta. S jakými dalšími novými tvářemi bude Pilný pracovat na Žižkově?

Nejen slávista Kuchta. S jakými dalšími novými tvářemi bude Pilný pracovat na Žižkově?

Tento týden už vstoupila do přípravy také Viktoria Žižkov. A jaké změny nastaly pod televizním vysílačem v krátké zimní přestávce?

V kádru už nejsou jak Vojtěch Šandera, tak Vojtěch Engelmann. Oba si v současnosti hledají jiné angažmá.

Hostování skončilo defenzivnímu záložníkovi Petru Kodešovi, jenž je zpět v Teplicích a PetrU Galuškovi, jehož si stáhla zpět Karviná. Trenér Bohuslav Pilný, jenž je ve funkci od konce podzimní části, už nemůže počítat ani s Martinem Hurkou.

Mužstvo opustili i Václav Pardubský a Vojtěch Mareš, kteří se vrátili do své kmenové Slavie, kde si je do přípravy povolal nový kouč sešívaných Jindřich Trpišovský. Oba se však mohou ještě vrátit a strávit na Žižkově dalšího půl roku.

Pokud jde o nové tváře, z hostování ve třetí lize se vrátili středopolaři Josef Eliáš a Jakub Urbanec. Staronovým jménem na žižkovské soupisce je teplický Patrik Dressler, jenž už Viktorií prošel.

Úplným nováčkem je pak jednadvacetiletý útočník Jan Kuchta, jenž patří Slavii a v poslední době byl zapůjčen v Bohemians 1905.

Aktuálně třináctý celek FNL, který může mít na jaře záchranářské starosti, čeká první přípravný duel v novém roce v sobotu proti Loko Vltavín.

Přijde Sparta o jedničku? Benítez už v Newcastlu nechce Trappa, ale rád by pracoval s Dúbravkou