Opavský Pospěch byl více než půl roku po konci kariéry opět v akci. Dočkáme se velkého comebacku?

Opavský Pospěch byl více než půl roku po konci kariéry opět v akci. Dočkáme se velkého comebacku?

Aktuální lídr Fotbalové národní ligy FC Slezský Opava tento týden nestačil na polský celek Odra Opole, jemuž podlehl nejtěsnějším možným rozdílem po vlastní brance obránce Svozila.

Mnohem zajímavější však byla skutečnost, že v defenzivní řadě loňského neúspěšného finalisty MOL Cupu figuroval bývalý český reprezentant s jednatřiceti mezinárodními vystoupeními Zdeněk Pospěch, jenž se v létě 2017 rozhodl zamávat profesionální kariéře.

Že by se rýsoval velký comback a někdejší opora Baníku, Sparty, Kodaně či Mainzu by souboru trenéra Skuhravého v jarních bojích pomohla k vytouženému postupu do HET ligy?

Sám devětatřicetiletý veterán, který odehrál kompletních 90 minut, k tomu pověděl následující: "S týmem jsem se zapojil do zimní přípravy. Trenér chtěl zkusit hru se čtyřmi obránci, vyzkoušel při tom i mě. Cítil jsem se dobře, nic jiného za tím ale nehledejte," popíral spekulace webem sfc.cz citovaný Pospěch.

Pakliže by však zasáhl také do sobotního přípravného duelu na půdě týmu Puszcza Niepotomice, jeho návrat už by asi byl pořádně reálný.