Liverpool může vyhrát Ligu mistrů, říká Lovren

Liverpool může vyhrát Ligu mistrů, říká Lovren

Prestižní Liga mistrů právě odstartovala svou jarní fázi vyřazovacích bojů a Liverpool, ačkoliv ještě oficiálně nepostoupil, se v ní blýsknul pětigólovým vítězstvím nad portugalským Portem. Tento nával emocí se musel někde projevit a chorvatský zadák ve službách Reds Dejan Lovren byl tím, kdo se jako první přihlásil ke slovu.

„Myslím si, že Liga mistrů na nás zapomíná a soupeři v ní nás neberou vážně. Ale to by neměli. Neměli by zapomínat na Liverpool, protože tuto soutěž můžeme a chceme vyhrát,“ povídal trochu rozpačitě stoper Liverpoolu.

Reds přitom v sezoně zažívají výsledky jako na houpačce, což se mimo jiné projevilo i na vyřazení z obou domácích pohárů. V lize se naopak svěřencům Jurgenna Kloppa podařilo porazit vedoucí celek Manchester City (4:3), ale ihned o týden později prohráli s tehdy ještě poslední Swansea (0:1).

„Sezona je dlouhá a my v ní udělali pár chyb. Ovšem domnívám se, že jsme se z nich už stihli poučit. V zápase můžete vést o dva, tři nebo čtyři góly, ale dokud sudí nezapíská na píšťalku a neoznámí konec, může se stát cokoliv,“ pravil Lovren.

Po výhře 5:0 na domácím hřišti vedoucího týmu portugalské ligy FC Porto přesto jen borci v červeném ukázali, že tuto soutěž berou vážně. „Všichni to mohli vidět. Bojovali jsme až do poslední minuty a rozhodně chceme bojovat i dál. Je skvělé být součástí této úžasné soutěže a o to lepší by bylo, kdyby se nám podařilo ji vyhrát,“ dodal.